Наші контакти:
096 833 2121 (viber)
ebay2121@ukr.net
ebay-ship.com.ua

ДЕКІЛЬКА КРОКІВ НАШОЇ СПІВПРАЦІ:

Крок Перший - пошук та вибір товару ТУТ або у будь-якому іншому інтернет магазині.

Крок Другий - Замовлення товару через форму "Заявка на доставку". Якщо товар замовляється з Амазону - то можна використовувати Wish List - добавити бажані позиції до Wish List і відправити на емейл ebay2121@ukr.net, натиснути Share with friends(share via email). Уважно вибирайте розмір і колір.

Крок Третій - оплата замовлення згідно банківських реквізитів. Банківські реквізити на цій сторінці.

Крок Четвертий - Просимо Вас повідомити про оплату - саме після вашого повідомлення по телефону чи емейлу замовлення вступає у силу. Після того, як ми викупимо Ваше замовлення - ми підтвердимо це по емейлу або телефону.

Крок Останній - Через 1-3 тижні отримати Ваше замовлення. Ми рекомендуємо і використовуємо доставку на відділення Нової пошти, якщо інше не домовлено з Вами. Відправка страхується на повну суму Вашого замовлення.

Зворотній зв'язок - Просимо залишити Ваш відгук ТУТ

Всі позиції, які виставляються  на аукціоні eBay  з можливістю купити вже (Buy it now), оплачуються  повністю наперед. Для викупу позицій, згідно яких відбувається торг, необхідний мінімальний завдаток. Після викупу нами позиції відбувається підрахунок замовлення і виставлення Вам рахунку до оплати.

Увага, згідно правил  аукціону eBay усі викуплені лоти, ми зобов’язанні оплатити продавцю!!!

Шановні клієнти, у зв’язку з тим, що багато людей не користуються приват24, чи не мають підключеного  інтернет-банкінгу інших банків, рекомендуємо Вам завчасно оплатити за лот (товар) до моменту завершення торгів на аукціоні Ebay. Багато відділень банків працюють до 17-00 і зачинені у вихідні. Також у деяких випадках зарахування коштів може тривати 3-4 години (при оплаті у VAB банку та Укрсоцбанку). В Приватбанку зарахування , як правило, миттєве.
Просимо завчасно потурбуватись про оплату(передоплату), оскільки не оплачені лоти купуватись не будуть!

Copyright © 2010 - 2015,ebay-ship.com.ua. Всі права захищені.