Наші контакти:
096 833 2121 (viber)
ebay2121@ukr.net
ebay-ship.com.ua

Умови співпраці по Німеччині.

   Варіант 1. Ми купуємов для вас товар. До вартості товру додаємо 10%, плюс 2 євро за кожен кг. Мінімальна вартість послуги 5 євро. Мінімальна вартість доставки до 2 кг - 5 євро, до 5 кг - 10 євро, далі по 2 євро за кожен кілограм. У вартість товару включається також вартість доставки по Німеччині.
   Варіант 2. Ви купуєте товар і відправляєте на нашу адресу в Німеччині. Вартість прийому посилки на склад - 4 евро. Плюс оплачується фактична вага по 2 евро за кг. Мінімальна вартість доставки до 2 кг - 5 євро, до 5 кг - 10 євро, далі по 2 євро за кожен кілограм. Оплата виграних вами лотів на eBay банківським переказом плюс 5 євро, якщо лот коштує до 100 євро або 5% відвартості лоту якщо лот дорожче 100 євро.
   Хочемо наголосити – що за будь-яких умов право власності на товар не переходить до нас, що може бути закріплено у письмовому договорі з підписом і печаткою ФОП ! Тобто Ви можете бути упевненні, що товар належить Вам і отримаєте його саме Ви!!!
Також можете ознайомитись з відгуками наших клієнтів .

    Зверніть увагу – якщо продавець в Німеччині (Європі)  не приймає платежі за допомогою платіжної системи Paypal, наш сервіс не відповідає за таку покупку і весь ризик бере на себе замовник. А ризик полягає у тому, що продавець може відправити неякісний товар або не відправити його взагалі. Тому, ми не рекомендуємо замовляти товари у продавців з низьким рейтингом, негативними відгуками, і які не приймають оплату через Paypal. Дякуючи нашому партнеру в Німеччині Bichysko Halyna ми оперативно вирішуємо всі питання по всіх замовлення з Німеччини.

    Оплата за послуги поштових перевізників (Нова пошта, та ін..) по Україні здійснюється за рахунок замовника товару, якщо про інше не домовлено.
Заказать обратный звонок
Ваше имя
Ваш телефон
Copyright © 2010 - 2015,ebay-ship.com.ua. Всі права захищені.