Наші контакти:
096 833 2121 (viber)
ebay2121@ukr.net
ebay-ship.com.ua

1. Ми професійно займаємось доставкою товарів з США та Європи вже більше 8 років, з них перші 3 роки, ми доставляли в основному CRT монітори та аудіотехніку з німецького аукціону eBay.

2. З 2008 року, ми активно пропонуємо послугу "Покупки і доставки з німецького аукціону eBay" на Тернопільському форумі, тема на форумі активна і зараз.

3. З 14 січня 2010 року працює наш сайт WWW.EBAY-SHIP.COM.UA. Дату реєстрації сайту можна переглянути ТУТ

4. З 23 вересня 2010 ми отримали персональний атестат у платіжній системі WebMoney, і можемо приймати платежі через цю систему!

5. З червня 2012 року на сайті введена система відгуків від реальних користувачів наших послуг, залишити відгук можна тільки при умові, що Ви, зареєстровані на
Facebook.com або на VK.com

6. Ми юридично зареєстровані в Україні і можемо укладати договори, і скріплювати їх мокрою печаткою підприємця. Договір можна укласти приїхавши до нас у Тернопіль або замовити його доставку через Нову Пошту. Ви можете завантажити взірець договору і ознайомитись, за бажанням внести свої поправки.

7. Будемо відверті, основа нашої співпраці - фінансовий інтерес. Дякуючи Вашим замовлення, ми отримуємо прибуток, а Ви отримуєте Ваш замовлений товар - всі задоволенні! Тому, ми зацікавленні, як можливо скоріше і якісніше надати вам послугу, для того щоб Ви здійснили повторне замовлення або могли порекомендувати нас друзям. Наша співпраця - запорука успіху для всіх!

Завантажити взірець договору.doc

Copyright © 2010 - 2015,ebay-ship.com.ua. Всі права захищені.